форум Кам’янець-Подільського ліцею!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



якого х...?

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

отож,якого х... викинули нашу форму з роздягалки?це просто свинство!може,розборки устроїти,а?як думаєте?

0

2

Да, наваляти дяді Вані по голові щоб кричав менше.... а смисл її там тримати? Цеж роздягалка а не шкаф, чесно кажучи я свою вдома тримаю, в день коли фізра приношу до школи кидаю до класу в шкаф... Тим паче, мені цікаво як ви себе почуваєте у формі котра пролежала в пакеті більш як два дні? Від того *запаху* всі одноклассники розбігатимутся... хіба що у вас всі так роблять і їм по цимбалах хто як пахне адже в самого під носом протухша форма...

+2

3

а шо форму викинули ??????   :nuts:  бля  :blink:

0

4

Ты слушай с таким удивлением спросил будто тока шо на свет родился

0

5

да уже не первый раз форму выбрасывают....тачто неначто жаловаться...

0

6

Нех.. оставлять свою вонючую форму в роздевалке)))))))))))))))))

0

7

ну в кого вонюча,той сам признався вже:)більшість якось умудряється держати себе і форму в чистоті...

0

8

Кто-кто, а ты должна знать, что после физры, да еще и повесев в гардеробе выходные - штынять форма будет ужасно. Конечно, если на уроках ничего не делать, а сидеть в буфете, то вонять форма не будет. Согласна. А если заниматься, то как ни крути, а "держать форму в чистоте" не получится.

0

9

да........ ну у вас и разборки... у нас максимум тупо могут ключ от раздевалки всередине замкнуть, тогда сидим на уроках, и ждем пока дверь выломают...=)))

0

10

dobriruky написал(а):

Кто-кто, а ты должна знать, что после физры, да еще и повесев в гардеробе выходные - штынять форма будет ужасно

а чого це зразу я?шо за натяки?в мене єдина проблема з формою - чорні штани,і ще й тканина така,що пилюка дуже сідає і бляха,не витріпується добре.а на розминці хоч не хоч пару раз штанцями до підлоги доторкнешся:( плюс я і не кажу,що форма там вічно має висіти,лічно я свою забираю,просто інколи так замотаєшся,що не тільки форму - голову в ліцеї забуваєш:),а ті гади зразу вишвирюють:(

0

11

diap'assik написал(а):

а чого це зразу я?шо за натяки?

Никаких намеков, просто ты с химбио и особенности человеческого организма тебе должы быть лутше известны.

0

12

dobriruky написал(а):

ты с химбио и особенности человеческого организма тебе должы быть лутше известны

ну хіба що...правда,особливості форми,що трохи повисіла в гардеробі,трошки не відносяться до особливостей організму:)
ну і ... з тою формою!все одно карантін,яка ж тут форма:)

0

13

diap'assik написал(а):

ну в кого вонюча,той сам признався вже

Это ты типа меня имела ввиду???
Идиты ты нах*й,**********************(*-это ненормативная лексика). Я в отличии от тебя(may be!!!!)форму свою всегда забипаю домой и стираю!!!!!!
Так что нех*й мне тут п*здеть и нагонять на меня!!!!!!!!!!

0

14

Саньок розізлився....... :D

0

15

Sanches,вибач,ти,видно,ще не звик до моїх підколок.ти ж бачив смайлик біля моїх слів?чого хлопці завжди думають,що якщо щось погане сказане,то зразу про них?а я просто люблю подразнити людей.дівчата сприймають це нормально.ти б чув,що я говорю своїй найкращій подрузі,то ти би впав і не встав,а вона реагує нормально - сміється і починає дразнити мене.ну не буду дразнити тебе більше,задоволений?

SASHKO написал(а):

Саньок розізлився.......:-)

от бачиш,навіть Сашко розуміє,що злишся ти дарма

0

16

Нашли из-за чего ссориться... :tired:

0

17

Молдавия страна большая.... Я непонимаю, у вас форма какого размера? У меня она вполне помещается в портфель(шорты, футболка и кеды) и каждый раз я прихожу в свежаке

0