форум Кам’янець-Подільського ліцею!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



пора року

Сообщений 1 страница 13 из 13

Опрос

яку пору року ти вважаєш найкращою?
літо!

83% - 5
весна

16% - 1
осінь

0% - 0
зима

0% - 0
Голосов: 6

1

закінчилась зима,зараз весна,скоро буде літо,а там не за горами і осінь...а яку пору року ти любиш найнайнайбільше і чому?

0

2

почну з себе.я просто обожнюю літо.того що канікули,день народження,жарко,можна на море поїхати і взагалі класно!черешня,клубніка,виноград,різні там вітаміни...красота!і ще весна нічого,бо все прокидається після сплячки і дуже гарно,коли сади цвітуть.і звісно ж,останній дзвоник,куди ж без нього:)

0

3

diap'assik написал(а):

почну з себе.я просто обожнюю літо.того що канікули,день народження,жарко,можна на море поїхати і взагалі класно!черешня,клубніка,виноград,різні там вітаміни...красота!і ще весна нічого,бо все прокидається після сплячки і дуже гарно,коли сади цвітуть.і звісно ж,останній дзвоник,куди ж без нього:)

З тобою згіден.
Літо це сама класна пора року!!!
Канікули,днюха тоже),жара,річка,море,девушки вдіті по мінімуму,відихаєш круглосуточно. :crazyfun:  Що ще для повного щастя нада

0

4

Я тоже обожаю лето.Во-первых каникулы,не надо забивать голову учебой.Во-вторых все бродят по городу и можна познакомится со многими класными мальчиками,ну и девочками конечно тоже.На даный момент больше нечего не приходит в голову она счяс забита совсем другим.

0

5

Incandessence написал(а):

познакомится со многими класными мальчиками

А ты как всегда в своём репертуаре!

0

6

Incandessence написал(а):

познакомится со многими класными мальчиками

А че бы и нет?

0

7

Хотя я больше люблю весну...

0

8

кукушка написал(а):

А ты как всегда в своём репертуаре!

Не ну я просто так написала,я имела в виду завести много друзей нечего такого не думай

0

9

Incandessence написал(а):

завести много друзей нечего такого не думай

Я так и подумала.

0

10

кукушка написал(а):

Я так и подумала.

Ага я знаю что ты там подумала :D

0

11

ВЕСНА.... ЛЕТООО..... Супер))) Обожаю....

0

12

Лето и весна !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool:

0

13

та в нас тут літообожнювачі зібрались!вау!

0