форум Кам’янець-Подільського ліцею!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



весна,футбол:)

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

люди,нарешті наступила весна і трохи підсохло поле.починаються матчі з футболу.звертаюся до дівчат:
ліцеїстки!треба доказати хлопцям,що не тільки вони вміють класно грати в футбол!збираємо дівчачі команди!восени в нас було дві команди,відповідно одна гра.так нецікаво.сформуємо хоча б три чи чотири команди.причому основна надія на десяти- і девятикласниць,бо більшість одинадцятикласниць не оцінить ідею пограти в футбол перед зовнішнім.обіцяю,що під час ігор не буде ніякого травмування,будем грати цивілізовано.
звертаюся тепер до хлопців:
шановні ви наші футболісти!приходьте,пліз,до нас на треніровки,і грайте з нами,а то в нас нема в кого переймати досвід:(ті з нас,що грали восени,звичайно,вже досить добре грають,не вірите - спитайте в наших тренерів,але скоріше всього,зараз прийдуть ще дівчата,їх необхідно навчити грати.плюс як ви дивитесь на те,щоб влаштувати товариський матч - хлопці проти дівчат?
в общем,люди,якщо що,то звертайтесь до мене або до Маріни Муринець з 24ї,або до Маріни Валентіновни

0

2

Девушки делайте команду,пишыте заяву и  приносити ёё нам в 31 гр. (постарайтесь отдать Андрюхе Воронину ) и все вы играете в чемпионате!!!!!!!

0

3

проблема в тому,що нам не дозволяють грати з вами в чемпіонаті,кажуть,ви нас покалічите,а то,що всі хлопці кажуть,що дівчата жостче грають,чем любий хлопець,як аргумент ні Маріною Валентіновною,ні Антоном Лук'яновичом не сприймається.плюс мало дівчат хоче грати з хлопцями по-справжньому.ти б знав,скільки нервів і сил я потратила на те,щоб зібрати команду для гри з тодішньою 31ю!я б дужжжжже хотіла зіграти з вами по-серйозному,а не на тренуванні,але,на жаль....:(то прийдете на тренування?

SASHKO написал(а):

постарайтесь отдать Андрюхе Воронину

то в вас в групі ще й такий є?в усякому разі я його не знаю

Отредактировано diap'assik (2008-03-13 16:38:34)

0

4

Воронін це Пелепчук!!!

0

5

Девушки принимать участия не будут!!!

0

6

SASHKO написал(а):

Воронін це Пелепчук!!!

зрозуміло

Sanches написал(а):

Девушки принимать участия не будут!!!

ну це ясно,раз навіть ти проти:)а можна спитати,чому ти так категорично настроєний?

0

7

Просто згадай минулий рік!

0

8

Sanches написал(а):

Просто згадай минулий рік!

чию гру?

0

Похожие темы