форум Кам’янець-Подільського ліцею!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



брейн-ринг:)

Сообщений 1 страница 21 из 21

1

сьогодні був брейн-ринг.найкраще виступила команда хіміко-біологічного профілю "Алкоголяти"(хто не знає,це така штука,що утворюється внаслідок взаємодії метала зі спиртом).ми виграли в збірної істфака,в 11 і 31 груп.позор вам,фізмати(в смислі 31,бо 11 виступила круто!)!в вас виграла команда,в якій більше дівчат,ніж хлопців!фізмат - фу!   ХІМБІО - ЧЕМПІОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

2

везе вам... брейн - ринги... а нам обіцяли - обіцяли на виборах, і ні...я...

0

3

ну це в нас організували ті люди,які ходять на брейн серйозно.а так майже не проводиться,це практично виняток

0

4

"Алкоголяти"The best.я вітаю вас,точніше нас хім-біо

0

5

diap'assik написал(а):

позор вам,фізмати(в смислі 31,бо 11 виступила круто!)!в вас виграла команда,в якій більше дівчат,ніж хлопців!фізмат - фу!

Давай так, если ты хотела обидеть физ-мат, унизить или ещё чего, то пожалуйста, хочешь что бы сейчас началось обсыраловка вашего профиля, и вобще всех, без проблем...
ХИМБИО - чемпион !?!?! По нырянию в БЕТОН!!!  Ну нужно же было дать ЛУЗЕРАМ выиграть, не всегда же нам первые места занимать.... :):):)

То что вы знаете, что физмат лучше, и так видно, просто вы виду так сказать не подаёте. Почему!?! Да потому что физ-мат - лидеры, и по твоему 

diap'assik написал(а):

фізмат - фу!

уже видно(психология человека такова), что радуетесь малейшей победе над физматом. почему же не над другой группой?  - потому что физмат всегда первый, и любой будет радоватся если победит у математиков
Ну вот, кому от этого легче стало? Самому не охота было такое писать, просто каждый стоит за свой профиль,  и я терпеть не могу когда наезжают на физ-мат, аналогично и другие, каждый хвалит свой профиль, но зачем другие обсырать!?!
Заметь, если бы ты тут написала про преимущество твоего профиля, я бы ни слова не сказал, но ты просто зацепила моё самолюбие, как и любого другого физматовца....

Поймите, я тут никого не хотел обидеть, просто обидели меня, а за себя я, как и за свою профиль постою! Я лично уважаю одинаково все профили, в отличии от некоторых!

ЗЫ:  Хотите гнать дальше друг на друга - пожалуйста, только вот результат очевиден, или мы тут все окончательно пересооримся, либо Лёша просто удалит тему, что я и советую сделать.

0

6

100 % согласен с Александром

0

7

ага,почув від інших те,що зазвичай самі говорите,і возмущатись починаєш?а нам від вас таке як слухати,приємно,думаєте?!я не робила з вашим профілем те,що ти виразив цим грубим словом,просто виразила свою точку зору,це ж форум без цензури,чи не так?!плюс і Alexandr,і ADMIN неправильно зрозуміли основну причину мого висловлювання - я сказала,що команда,де хлопець був тільки один - Галинський (Дмитрика можна не брати до уваги - він не сказав ні слова),виграла у команди хлопців,адже ви не будете заперечувати,що і в команді у вас були одні хлопці,і профіль ваш асоціюється з хлопцями.дівчата виграли у хлопців,а це завжди приносить мені радість.профілі я поважаю всі,так як і ти,просто я можу не поважати деяких людей.але ця неповага до них не була причиною мого висловлювання,так як єдиний фізмат,якого я недолюблюю,вже випустився екстерном.ось і все.чого ж ви на мене вз'їлися так?якщо ви образились - вибачте,що неточно виразила свою думку,що змусило вас так  кипятитись

0

8

diap'assik написал(а):

я сказала,що команда,де хлопець був тільки один - Галинський (Дмитрика можна не брати до уваги - він не сказав ні слова),виграла у команди хлопців,адже ви не будете заперечувати,що і в команді у вас були одні хлопці,і профіль ваш асоціюється з хлопцями.дівчата виграли у хлопців,а це завжди приносить мені радість

что за дискриминация...

0

9

ADMIN,що значить дискримінація?зря ти сказав це слово...я годинами можу говорити всілякі феміністичні речі,і повір,навряд чи тобі захочеться це вислуховувати...:)хоча якщо хочеш,я тобі розповім,хто кого дискримінує,з яскравими прикладами,з екскурсами в історвю...:)і що,ти заперечуєш,що команда майже повністю з дівчат виграла у команди хлопців?ми це зробили!,і я чекаю не дочекаюсь весни,футболу...ми вам ще покажем!!!!!!!!!!:)

0

10

Какой кошмар!!! :O  Девочки и футбол! :O  Это же две несовместимые вещи. Не, футбол должны играть парни, а девушки - это группа поддержки. Кто же их бедных поддержит кроме нас?

diap'assik написал(а):

чекаю не дочекаюсь весни,футболу...ми вам ще покажем!!!!!!!!!!:)

Я не удивлюсь если вы выиграете. Мальчики же не смогут играть с девушками в полную силу. Не бить же по ногам...

0

11

Я в футбол не играю, с некоторых пор)
Хотя однажды играл с девушками, так по приколу в спортзале.... бедная девушка, моя неудачная пушка(хотя какая там пушка классе в пятом, так, просто ударил сильнее чем всегда) наткнулась на её личико  :cry:  я не специально)

Отредактировано Alexandr (2008-02-23 17:38:01)

0

12

О а ти казав шо не вмієш грати !!!!!  Все Саньок будеш з нами грати !!!!!! ггг....страшіла для вля всіх голкіперів..... :D  :D  :D

0

13

SASHKO написал(а):

О а ти казав шо не вмієш грати !!!!!  Все Саньок будеш з нами грати !!!!!! ггг....страшіла для вля всіх голкіперів.....

Те що я грати не вмію я не казав))) Я раніше непогано стояв у захисті, влітку попробував себе голкіпером, теж щось виходило, але з классом я ніколи не граю, тим паче м'ячика я з рік не торкався.

0

14

Alexandr, а почему перестал играть?

0

15

Да так, просто не играл с пол года, а потом пару раз лоханулся на футюболе, потом стыдно было на поле выходить)

0

16

І того ти перейшов ....... блін забув як називається ...... Саньок оцево шо ми граєм носком !!!!!!!!! ^_^

0

17

SASHKO написал(а):

І того ти перейшов ....... блін забув як називається ...... Саньок оцево шо ми граєм носком !!!!!!!!!

Гра носком називається Сокс. Я на неї не переходив, просто цікава штука, та не потребує багато простору та зусиль для гри, тай просто мені деколи подобається покидатися носком з гречкою(хто не зрозумів про що ми говорим, то напевно чи не кожен ліцеїст бачив як фізмат кидається сірим носком з гречкой, зазвичай на другому поверсі ^_^ )

0

18

dobriruky написал(а):

Девочки и футбол!   Это же две несовместимые вещи

і хто тобі сказав таку глупость?ми граєм,і нічого!

dobriruky написал(а):

Кто же их бедных поддержит кроме нас?

ага,хто ж їх підтримає ?за ліцейську збірну восени ходили вболівати:я - на кожну гру,Марінка,Настя і Мар'яна з 24ї - один раз,Мар'яна з моєї групи теж один раз.нда,сильна підтримка була...

dobriruky написал(а):

Я не удивлюсь если вы выиграете. Мальчики же не смогут играть с девушками в полную силу. Не бить же по ногам...

в минулому навч.році восени грали ми(тоді ще 23я) з колишньою 31ю . рахунок 16:0.виграли,звісно ж, не ми:)а бити по ногам - це не запорука перемоги,це скоріше дівчачий прийом,тому що на тренуваннях з хлопцями страждали не ми,а вони:)біднечкі:)і не ноги основне місце,яке страждало:)

Alexandr написал(а):

бедная девушка, моя неудачная пушка(хотя какая там пушка классе в пятом, так, просто ударил сильнее чем всегда) наткнулась на её личико    я не специально)

винен не ти,а вона - нєфік шо грати,як навіть від мяча ухилитись не вміє
SASHKO,Alexandr,то як?як тільки розпогодиться,на полі?будете грати?

0

19

Та ми в прінципі і так вже граєм ! Помню в 10 класі сніг по коліна а ми в шортіках бігали ! От такий фіз-мат закальоний ! :D

0

20

SASHKO написал(а):

Та ми в прінципі і так вже граєм ! Помню в 10 класі сніг по коліна а ми в шортіках бігали ! От такий фіз-мат закальоний

добре вам!я б теж грала прямо зараз,але решта дівчат буде проти,скажуть,холодно і грязно.то будете навесні грати,як розпогодиться?

0

21

Alexandr написал(а):

фізмат кидається сірим носком з гречкой, зазвичай на другому поверсі ^_^ )

НИкогда не видела... o.O

0