форум Кам’янець-Подільського ліцею!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



сімейка:)

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

люди,розкажу я вам ось що.в мене дуже велика сімейка зробилася за останній місяць.дві сестри-близняшки - Настя Клебанович і Марта Рімоніс,один брат з гімназії - Антон Кліпков з 9а,теж хімік - то це сім'я по уподобанням - ми хімбіо,і з цим вже нічого не поробиш:)а ще є у мене сім'я поляків - я - Ксюха АфіЦЬКА,Андрій ГалинСЬКИЙ,Саня ПясеЦЬКИЙ і Люда ХуторСЬКА(думаю,зрозуміли - потрібно,щоб прізвище закінчувалося на -ський,-цький).поки що об'єднались лише поляки нашої групи(ну не те що ми сильно поляки - ми по-польськи не говорим і від решти не відрізняємось,це просто так;).кажіть,хто хоче приєднатись до нашої сімейки,створюйте свої власні...от в мене з'явилось три брата і три сестри,і я щаслива.я знайшла те,що шукаю вже 16 років...приєднуйтесь до нас,адже сім'я - це не просто друзі,це щось більше.

0

2

Я чисто из Украины...фамилия украинская

0

3

ADMIN написал(а):

Я чисто из Украины...фамилия украинская

Аналогично...)

diap'assik написал(а):

Ну а кто тебе сказал что окончания СЬКА и ЦЬКИЙ - принадлежат к польским фамилиям!?!
Это полный бред..... открой справочник, и увидишь, что около трети фаимили заканчиваются на такие окончания...

0

4

значит около трети и принадлежит к полякам...

0

5

ті люди,в кого такі прізвища - не те щоб поляки,просто колись хтось з наших далеких-далеких предків якось породичався з поляками(ви ж помните,що колись Україна була в складі Речі Посполитої)це просто повод для нас серйозно "попрікалуватися"

0

6

Фигня все это!!!!!

0

7

буХать буХаТь Бухать......

0

8

Sanches написал(а):

Фигня все это!!!!!

коли у тебе появиться брат чи сестра,про яких ти довго мріяв,повір мені,ти зміниш свою точку зору

0