форум Кам’янець-Подільського ліцею!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум Кам’янець-Подільського ліцею!!! » Для тех, кому музыка не безразлична » РОК!!!! Любители рока, все сюда!!!!!


РОК!!!! Любители рока, все сюда!!!!!

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Чесно гря, задрала эта комерчиская тупаю музычка.. я думаю все поняли о чем я.

0

2

раньше слушал рок, играл на гитаре...

0

3

почему же раньше?????

0

4

Щас рэп слушаю..... :embarrest:

+1

5

Rock alive!!! Жив сейчас, и будет жив всехда! А Nickelback - лучьшее в этом жанре!!!

0

6

мені більше альтернативний рок подобається

0

7

diap'assik написал(а):

мені більше альтернативний рок подобається

я теж альтернативу полюбляю, але слухати треба все! ;)

+2

8

ну прям-таки все!:)цілодобово,без перерви на сон,їжу і школу!:)можна слухати щось схоже на альтернативу,максимум.а які виконавці тобі подобаються?

0

9

WeBaRTer написал(а):

Rock alive!!! Жив сейчас, и будет жив всехда! А Nickelback - лучьшее в этом жанре!!!
Лично мне больше нравится Simple Plan, Afi, 3Doors Down. Еще ничего Холодне Сонце и Фліт.

0

10

diap'assik написал(а):

ну прям-таки все!:)цілодобово,без перерви на сон,їжу і школу!:)можна слухати щось схоже на альтернативу,максимум.а які виконавці тобі подобаються

"торчу" від Nickelback

0

11

WeBaRTer,і все?розширюй коло інтересів!
dobriruky,а в тебе багато Фліта?умоляю,закинь мені хоть трошки!в мене є два неповних альбоми - "Світ такий" і "Заникай".я взагалі відносно недавно почала обожнювати Фліт,і була б рада,якби ти поділилась всім,що в тебе є повязане з цією безсумнівно найкращою групою!!!

0

12

diap'assik написал(а):

dobriruky,а в тебе багато Фліта?умоляю,закинь мені хоть трошки!в мене є два неповних альбоми - "Світ такий" і "Заникай".я взагалі відносно недавно почала обожнювати Фліт,і була б рада,якби ти поділилась всім,що в тебе є повязане з цією безсумнівно найкращою групою!!!

У них вообще, кажется, только два альбома. А "Світ такий" и "Заникай" у меня есть и полные.

0

13

можеш закинути?я підійду до тебе в ліцеї після карантіну,тільки скажи,хто ти,а то я хоч і багатьох з твоєї групи знаю,но не всіх:)

0

14

Заходи, и кричи мой ник! :idea:  Я у себя в группе одна такая.

0

15

домовились:) проте може скажеш,хто ти?не хоч так,напиши в лічку

0

16

Агов, тут хтось є :flag: ? :flag:

0

17

Klio написал(а):

Агов, тут хтось є  ?

ага:)є;)а ти думала

0


Вы здесь » форум Кам’янець-Подільського ліцею!!! » Для тех, кому музыка не безразлична » РОК!!!! Любители рока, все сюда!!!!!