форум Кам’янець-Подільського ліцею!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум Кам’янець-Подільського ліцею!!! » Разговариваем про все » Мальчишки и девчёнки, а также их родители.... давайте знакомится)


Мальчишки и девчёнки, а также их родители.... давайте знакомится)

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

Ну типа тема для знакомства друг с другом, в лицее куча народу, есть много знакомых, но есть и незнакомые)
Так вот, давайте каждый напишет пару строчек про себя....
Я начну)
Меня зовут Саня, ник как Вы уже видите Alexandr.Мне 17 лет, учусь на физ-мате, 31 группа. Один из трёх лицейских диджеев(если есть вопросы по теме дискотеки, можете обращатся)).. Люблю погулять с друзьями, или просто  с хорошими знакомыми, главное - не сидеть дома) Обожаю музыку, предпочитаю КЛАБ(електро-хаус), Реп, RnB, попсу иногда...... и много чего другого, меломан типа) Люблю спорт, хотя ща его закинул.

Ну чёт тип такого предлогаю написать каждому...

Отредактировано Alexandr (2008-01-17 22:05:18)

0

2

Hi, people!!!!!!!!!!
Меня зовут Саня, ник как Вы уже видите Sanches :D .Мне 17 лет, учусь на физ-мате, 31 группа. Люблю жызнь и беру от не все!!! Я люблю прикольную музычку(как вы заметили я заболел на Бумбокс-последняя фаза :/ ), обожаю побегать футбол да вообще играю во все что умею(я имею ввиду спортивные игры:настольный теннис, баскетбол,бадминтон и т.п). Позаканчивал всякие курси типа:компьютерная графика и дизайн, ВЕБ-дизайн,художествиную школу ну и вя кое такое(как говорится лутше чемто полезным заниматься, что может в жызни пригодиться, чем пить и курить :rolleyes: ). Вот такой вот я жызнерадоснтны человек!!!!!!! :lol:

Отредактировано Sanches (2008-01-17 22:29:00)

0

3

Одні пацани і то їх знаю ! А де женский пол ???? Так не цікаво  :(

0

4

ми тут є,просто інкогніто.хочеш більше - агітуй знайомих,однокласниць...а ти представитись не хочеш?
кстаті,Сані з 31 гр.,як вас розрізнити?вас(в смислі Саш)на фізматі багато...а хочеться знати,з ким говориш...

Отредактировано diap'assik (2008-01-19 16:48:47)

0

5

Я такий чорненький може бачила !!! Ну так ти тоже не представилась!?

0

6

ви там всі чорненькі,попробуй розрізни:)і я -це друге діло,можеш називати мене золотце,мені буде приємно:)а серйозно,то не скажу.догадайся:)

0

7

Ти хоть з якої групи ?? (Чорненький Саня там є один)

0

8

тобі скажи...а самому догадатись слабо?

0

9

Та ти скажи яка група ато тут можна гадати дуже довго

0

10

слухай,воно тобі треба?по-моєму,тобі до цього пофіг,хіба що так,трошечки інтересу.вот і не скажу

0

11

Слухай шо ти така засекречена ??? Блін просто спитав !!! А може я тебе знаю ???  Так легше спілкуватися !! Не хочеш говорити це твоє діло но в цій темі вроді тре знайомитися !

0

12

ну не ображайся,я не хотіла тебе образити.якщо знаєш - познайомишся заново,но я тебе успокою - в ліцеї ти зі мною не говориш.вот тут,на форумі будеш,якщо не сильно образився.все,пока,в мене час вийшов

0

13

я з тобою не говорю бо посварились, чи я тебе не знаю ???  :D

0

14

не говориш,бо зі мною з фізматів говорять тільки дівчата і колишні однокласники.не знаю, чому так.буває:)чи знаєш мене - не знаю:) ти не ображайся,якщо я щось там буду говорити - я часто спочатку говорю,а потім думаю:)ось і цей раз так само:)

0

15

ну то давай знакомитись !!! Кажи хоть як тебе звати ?? З якої ти хоть групи ???

0

16

тобі це дійсно важливо і якщо я не скажу,перестанеш зі мною спілкуватись?

0

17

слухай ти скажи спочатку хоть одну причину по якій я маю перестати спілкуватися з тобою!!

0

18

розумієш, в ліцеї я не така,як поза ним.ти можеш мене знати з поганої сторони,бо таку ,як я є насправвді,знає лише декілька людей,і тебе в цьому списку нема:)

0

19

поганих людей особливо жіночого роду з ліцея я не знаю такшо не переживай !! А насправді мені нас..... на думку других я сам складаю для себе характеристику тої чи інщої людини !!!

0

20

а моя характеристика у тебе яка?:)цікаво-цікаво,ану колись:)

0

21

гггг
я ж теье не знаю !!!!
Як я можу скласти свою характеристику пролюдину коли я з нею ніколи не розмовляв в живу !!!!?????

0

22

Ну вы флудите :-)

И так начну:
Зовут меня Ярослав, мне 14 лет, учусь на физ-мате 11 група, люблю спорт и компьютерные игры. Даже незнаю что можно ещё сказать:-)

+1

23

Мій нік говорить всьо сам за себе... diap'assik здається я догадуюсь, чому ти не хочеш щоб знали хто ти..........

0

24

007,і чого ж це?:)

0

25

Шо ви такі засікречені ????

0

26

Ну навєрно ти особо ( не взрачна) і великим авторитетом в ліцеї не є.... Щоб тебе помічали.....

0

27

007,велике тобі спасибі за таку оцінку моїх якостей...а глобально ти не правий.просто починаючи знайомство з нуля,можна досягти чогось більшого,ніж продовжуючи старе,-це одна з причин.а інша - просто я замучена комплексами колишності - колись я дійсно була такою,як ти кажеш,і мені здається,що люди не помічають,що я змінилась.в основному в ліцеї небагато таких людей,але вони є і постійно мені про це нагадують.тепер ще й ти підключився:).вибач,що так це тобі висказую - я ненавиджу брехати.ось так
P.S.цікаво,чого ж ти приховуєш,хто ти?чи не з тих причин,що сам назвав?:)

0

28

Меня зовут Дима, ник как Вы уже видите WeBaRTer.Мне 13 лет, учусь напротив, 9я школа, 7-А класс, собираюсь переходить к вам после 8го класса...  Люблю погулять с друзьями, или просто  с хорошими знакомыми, Еще люблю сидеть днями напролёт в инете, занимаюсь WEB - программированием, держу свой портальчик... Люблю Rock и Rap, раньше занимался спортом...

0


Вы здесь » форум Кам’янець-Подільського ліцею!!! » Разговариваем про все » Мальчишки и девчёнки, а также их родители.... давайте знакомится)