форум Кам’янець-Подільського ліцею!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум Кам’янець-Подільського ліцею!!! » Про форум » Розвиток форуму


Розвиток форуму

Сообщений 31 страница 60 из 63

31

Пацани а поставте мені +  ;)

+1

32

Радуйся, поставил)

0

33

Пасиба я тобі тоже поставив такшо ми в ращоті

0

34

В мене пропозиція замутити на форумі доску уроків !! Тобто розписати всі уроки для кожної групи !! Звмчайно якщо це можливо !!! Для форума це буде великим + бо такі як я зможуть подивитися які уроки завтра !!!

0

35

Для популяризації форуму серед ліціїстів хотів би запропонувати зробити якісь конкурс(Наприклад "Конкурс на кращий фотознімок" (звісно щоб брали участь бажано тільки дівчата)їх в вас там красивих хватає,і зробити голосовання протягом певного часу.Тільки що потрібно це щоб ви постаралися вибрати найкращу 10 чи 20 дівчат сфотографували і розмістили їх на форумі.Думаю такий конкурс викликає великий ажіотаж серед дівчат,які зрадістю будуть заходити на форум і голосувати

+2

36

BODZYAN написал(а):

Для популяризації форуму серед ліціїстів хотів би запропонувати зробити якісь конкурс(Наприклад "Конкурс на кращий фотознімок" (звісно щоб брали участь бажано тільки дівчата)їх в вас там красивих хватає,і зробити голосовання протягом певного часу.Тільки що потрібно це щоб ви постаралися вибрати найкращу 10 чи 20 дівчат сфотографували і розмістили їх на форумі.Думаю такий конкурс викликає великий ажіотаж серед дівчат,які зрадістю будуть заходити на форум і голосувати

класно придумал! за это +1

Конкурс в ближайшем времени будет!

0

37

а какой приз за конкурс?

0

38

нада буде придумати пару варіантів і проголосувати , вибрати кращий

+1

39

думаєм всі разом.Всі свої варіанти скидайте сюда

0

40

Щоб чесним способом обрати дівчат можна примінити такий варіант.В вас 4 факультета з кожного по 5 дівчат=20 якраз в досталь :)

0

41

надо подумать...

0

42

на рахунок подарунку можна просто зробити плакат з переможницьою і повісити в ліцеї на дошку оголошень,або більш матеріальний приз вечір з організаторами в якомусь барі (ну розуміється за їх рахунок)з подальшим походом усіх разом на диско :)

0

43

Ідея не погана тре тіки добре обдумати все !!!!!  BODZYAN  тобі +

0

44

Я думаю девушки не будут против!))))))))))

0

45

Sanches написал(а):

Я думаю девушки не будут против!))))))))))

А хто ъх питати буде ?!!!! )))))

0

46

давайте пацани начинайте відбор і фоткайте їх потрохи,або  оголошення повішайте про конкурс.Хай підкрашуються і до вас на фотосесію летять

0

47

чето я скептически отношусь к этой идее...

0

48

мля где вы эти объявления клеите??????? три чела тут между собой общаются, и то напостой оффтоп. разрисуйте балоничиком нах весь лицей с это ссылочкой. йопте, действуйте!!

0

49

ADMIN написал(а):

чето я скептически отношусь к этой идее...

Як хочете я запропонував,а вам вже рішати чи втілювати це в життя.
Але все таки потрібно щось робити щоб було більше відвідувачів на форумі

0

50

можете взяти наприклад фотки власних однокласниць чи просто знайомих - в вас вони повинні ж бути,вибрати кращі і зразу на конкурс,і тоді дійсно питати не треба,і девці прікольно - не знала і в конкурсі поучаствувала,а може,ще й виграла:)
і треба дійсно більше агітувати за форум - напр.,в тих ... на оф. сайті  є навіть Юрік!а за цей форум агітації чомусь не помітно...:(

0

51

Так конкурс будет или нет?!

0

52

Ul'chuk написал(а):

Так конкурс будет или нет?!

Видиш Юльчик идея администраторам понравилась,но для воплащения его нужен человек которому небыло б тяжело потратить свое личное время.Как видиш всем западло

Отредактировано BODZYAN (2008-01-27 18:19:22)

0

53

Давайте кто то из участинокв форума займется этим....
Необезательно админы форума...

0

54

Но согласитесь етим должна заниматся не девушка ;)

0

55

Почуму это?! если дефушка увлекается фотографией то почему бы нет?!

0

56

Я думаю стоит ссылку на СМСу Киевстаровскую зделать активной, впишите в поле "Обьявления" в Админке:
Не забывайте рекламировать форум! <br/> Чем больше участников форума - тем интересней! <br/> Отсылайте СМС с ссылкой форума через Киевстар - <a href="http://kyivstar.net/sms/">здесь!</a>

0

57

угу...

0

58

SASHKO написал(а):

В мене пропозиція замутити на форумі доску уроків !! Тобто розписати всі уроки для кожної групи !! Звмчайно якщо це можливо !!! Для форума це буде великим + бо такі як я зможуть подивитися які уроки завтра !!!

я таке на сайті своєї школи намагався зробити... часу немає, ідея классна, ще розклад для всії треба... Це добра ідея...

+1

59

Теперь администрация будет рассылать рекламные листовки домой лицеистам по почте. Это очень эффективный способ рекламы!

0

60

ADMIN написал(а):

Это очень эффективный способ рекламы!

дуже

ADMIN написал(а):

Теперь администрация будет рассылать рекламные листовки домой лицеистам по почте

по звичайній чи електронній?

0


Вы здесь » форум Кам’янець-Подільського ліцею!!! » Про форум » Розвиток форуму