форум Кам’янець-Подільського ліцею!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Перемены

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

У меня вопрос:

Что на ваш взгляд стоит поменять в лицее?

0

2

добудувати спортзал і актовий зал,зробити більше уроків фізри і щоб дівчачим футболом займалась не тільки я,а ще хтось.і дозволити більше в неті сидіти - напр.,в кабінеті інформатики,а то мене з методичного постійно Бурлака виганяє.і частіше дискотеки.і вернути диванчики на третій поверх

0

3

насчет спортзала то это ого-го-гокак енебыстро построят...
Мне кажется надо ввести больше тех предметов, по которым надо сдавать тестирование. А то скажи, нах мне зарубежная литература или всемирная история или химия или биологоия??!!

0

4

ADMIN написал(а):

надо ввести больше тех предметов, по которым надо сдавать тестирование

ну мови в нас і так достатньо,а побільше літератури не завадило б

ADMIN написал(а):

А то скажи, нах мне зарубежная литература или всемирная история или химия или биологоия??!!

для саморозвитку потрібні,а контрольні по цим предметам можна і відмінити.плюс напр.у нас в класі є такі люди,що йдуть не в мед і не на хім- чи біофаки,то їм додаткові предмети потрібні.на зоології Соболь дозволив Віке вчити червів не на профільному рівні,бо вона йде на погранічніка.а Галинський сказав,що це їй пригодиться,коли червяки з Польщі через кордон полізуть.
а ще я не розумію,навіщо нам філософія.астрономію можна залишити,бо це дуже цікаво.і зробити більше англійської,бо без мови зараз нікуди.або групи по вивченню робити не по списку,а по знанням,а то я,Дана,Таня,Андрей і ше Іра просто спимо,поки інші щось роблять,бо роблять вони прімітів!як це надоїло!
і ще треба,щоб ніхто оголошення не зривав,а то моїх два вже зірвали.люди,узнаю,хто зробив - руки поломаю
і відмінити екзамени

0

Похожие темы